Майже всі черкащани користуються послугами з вивезення твердих побутових відходів

Майже всі черкащани користуються послугами з вивезення твердих побутових відходів Понад 98% населення міста Черкаси охоплено послугами з вивезення твердих побутових відходів. Про це розповів розповів в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Танюк.

Наразі у місті Черкаси існує система, що забезпечує централізований збір і транспортування твердих побутових відходів. Налагоджена організація збору ТПВ в місцях їх утворення. Збір проводиться в пластикові (для приватного сектору) та металеві (для багатоповерхових будинків) контейнери, які розміщені на спеціальних майданчиках, що встановлюються на території проживання мешканців, з подальшим його транспортуванням на полігон.

Біля контейнерних майданчиків встановлені контейнери для роздільно збору відходів (склобій, пластик). Всього по місту – 250 сіток для пластику. Для утилізації скла, в місті знаходиться близько 60 спеціальних контейнерів. Всі тверді побутові відходи щодня вивозять спеціалізованим транспортом в спеціально відведені місця для їх захоронення.
27.11.2017 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter