Держекоінспекція: Звенигородське виробничо-житлове РЕУ оштрафовано на 635 тис. грн. за забруднення повітря

Як інформують у Державній екологічній інспекції в Черкаській області, проведена планова перевірка Звенигородського виробничо-житлового ремонтно-експлуатаційного управління з питань дотримання вимог законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

Перевіркою встановлений факт порушення вимог статтей 10,11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», а саме: здійснювало експлуатацію полігонів твердих побутових відходів за відсутності у нього дозволу на викиди забруднюючих речовин.

Внаслідок викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу на такі викиди, державі завдані збитки в розмірі 635,233 тис. грн.

13 листопада 2017 року Господарський суд Черкаської області, розглянувши матеріали за позовом Державної екологічної інспекції у Черкаській області до Звенигородського виробничо-житлового ремонтно-експлуатаційного управління про стягнення збитків, вирішив позов задовольнити повністю.
22.11.2017 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter