Тальнівська правозахисна група: завод Бобова знищив річку Тальянку

Тальнівська правозахисна група: завод Бобова знищив річку Тальянку   Санепідемстанція Тального Черкаської області провела дослідження води в річці Тальянці, пише Gazeta.ua . Висновки лікарів виявилися невтішними: вода в річці не відповідає нормам і є небезпечною за вмістом хімічних речовин.
"Річка Тальянка в межах міста Тального фактично перестала існувати, – каже керівник "Тальнівської правозахисної групи" Михайло Алтунін. – Вона перетворилася у стічну канаву. За останні два роки її просто знищив цукрозавод регіонала Геннадія Бобова. Ви подивіться на аналіз води. В ній зовсім немає кисню, зате повно аміаку. Вода страшна – сіро-чорного кольору. Повно хлоридів, нітратів, нітритів. Температура води в річці 35 градусів. Аналізи санстанція брала просто в центрі міста в рекреаційній зоні "Співоче поле".
Активісти хочуть викликати на місце подій телевізійників.
"Ми вже зверталися і до голови районної адміністрації і до обласної екологічної інспекції. Результату ніякого. А все тому, що Геннадій Бобов балотується від Партії регіонів у депутати Верховної Ради. Голова районної адміністрації Микола Бардадим – людина Бобова. У відповідь на наші звернення насилає на мене й товаришів різного роду перевірки від податкової до інспекторів ДАІ", - сказав Алтунін.
Окрім річки Тальянки гине рослинність і риба в річці Гірський Тікич, куди впадає Тальянка. Місцеві жителі стверджують, що не раз бачили дохлу рибу яка пливла вниз по течії Тікича у бік річки Синюха.
12.10.2012 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter