Черкаський Водоканал просить припинити забудову в межах санітарних зон

Черкаський Водоканал просить припинити забудову в межах санітарних зон КП "Черкасиводоканал" звернулось до правоохоронних органів та органів влади з проханням провести перевірку та припинити забудову юридичними і фізичними особам житлових та нежитлових об'єктів в межах санітарних зон мереж водопостачання та водовідведення. Адже подібні будівництва на інженерних мережах створюють загрозу якості води та можуть призвести до негативних наслідків.
Непоодинокі випадки, коли власник, отримавши ділянку в постійне користування, перешкоджає аварійним бригадам водоканалу проводити роботи з технічного обслуговування об'єктів водопостачання та водовідведення, повідомляє прес-служба Водоканалу.
Так, наприклад, на земельній ділянці поблизу с. Геронимівка, де проходить водовід, збудовано стоянку вантажних автомобілів. Ця забудова створює додаткове навантаження на трубопровід і може призвести до його пошкодження. Внаслідок у питну воду потраплятимуть нафтопродукти та інші шкідливі домішки.
Аналогічний випадок в селі Свидівок, де проходить водопровід від насосної станції II-го підйому. Земельна ділянка в межах санітарної зони водопроводу передана в постійне користування приватній особі. Обмежень щодо користування земельною ділянкою землевпорядною документацією не передбачено.
У цей час на земельних ділянках, розташованих в межах санітарної зони, побудовані капітальні споруди, облаштовані вигрібні ями, вносяться добрива тощо. Це може призвести до значних порушень в забезпеченні міста якісною питною водою та загострень санітарно-епідемічного стану.
Перелік подібних випадків не обмежується вищенаведеними прикладами.
КП "Черкасиводоканал" повідомляє, що подібне будівництво, яке проводиться безпосередньо на спорудах комунальних мереж, неприпустиме і є грубим порушенням чинного законодавства, за яке передбачена відповідальність.
11.10.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter