Прокуратура: Уманське лікеро-горілчане підприємство забруднювало Осташівський став

Прокуратура: Уманське лікеро-горілчане підприємство забруднювало Осташівський став Як інформують у прокуратурі Черкаської області, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони вод, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України.

Установлено, що одним із підприємств по виготовленню лікеро-горілчаної продукції, яке розташовано в м. Умань, здійснюється забруднення поверневих вод водного об’єкту «Осташівський став».

Кримінальне правопорушення розслідується Уманським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво в ньому здійснюється групою прокурорів Уманської місцевої прокуратури.

На цей час тривають слідчі дії, зокрема проведено огляд місця події, в ході якого зафіксовано обставини вчиненого кримінального правопорушення, а також вживаються заходи, спрямовані на всебічне й повне дослідження всіх обставин справи, в тому числі встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, а також забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
02.08.2017 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter