Півгектара затоки Канівського водосховища повернули в державну власність

Півгектара затоки Канівського водосховища повернули в державну власністьАпеляційний суд Київської області задовольнив апеляційну скаргу Київського міжрайонного екологічного прокурора у справі за позовом до Кагарлицької районної державної адміністрації та фізичних осіб про визнання недійсними договору купівлі-продажу і державного акту на право власності на земельну ділянку площею 0,5 га.

З огляду на те, що вказана земельна ділянка знаходиться в прибережно-захисній смузі затоки Канівського водосховища та частково на її акваторії, а також в смузі відведення захисних дамб, суд апеляційної інстанції визнав обґрунтованими доводи прокурора стосовно того, що надання її у приватну власність порушує інтереси держави та суперечить вимогам чинного законодавства.
У справі постановлено нове рішення про задоволення позовних вимог прокурора, повідомила прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.

Довідково: апеляційним судом Київської області розглядаються ще 8 аналогічних позовів прокурора про повернення до державної власності прибережних земель та водної акваторії площею більше 4 га на території вказаного району.
13.09.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter