У Канівському районі біля Пекарів лісівники спорудили рекреаційний пункт

Чудову нагоду відпочити в затишному куточку Подніпров’я поблизу села Пекарі, що на Канівщині, мають можливість не лише мешканці цього населеного пункту, але й усі, хто завітає сюди. Як інформують у Черкаській ОДА, працівники Канівського держлісгоспу спорудили рекреаційний пункт «Пекарі», тим самим опорядивши тутешні мальовничі місця.
У Канівському районі біля Пекарів лісівники спорудили рекреаційний пункт

Відтепер сюди можна завітати та влаштувати пікнік і з сім’єю, і з компанією друзів, чи й просто наодинці. Для цього тут є всі можливості. Тішать око з любов’ю збудовані бесідки та колиба, де можуть розміститися відразу три різних компанії друзів. Для найменших відвідувачів чи й для романтичної бесіди двох закоханих є гойдалка. Спеціально обладнані місця для вогнища завбачливі лісівники-умільці облаштували камінням, аби убезпечити розповсюдження вогню до лісу. Для тих, хто матиме бажання дістатися до місця відпочинку човном, обладнано дерев’яний приплав, де без жодних проблем можна пришвартуватися чи й просто посидіти, дивлячись на чудовий Дніпро.

Інформаційний стенд, що його встановлено в центральній частині рекреаційного комплексу, інструктує відвідувачів щодо правил поведінки в лісі і заодно є пропагандою співжиття із природою в злагоді та любов’ю до навколишнього світу.
20.06.2017 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter