У Канівському районі екологи розчистили Рось від загати, створеної браконьєрами

За інформацією Державної екологічної інспекції в Черкаській області, з 12 по 14 червня спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси проведено природоохоронний рейд берегами Роського іхтіологічного заказника місцевого значення та річки Рось в Канівському районі Черкаської області.
У Канівському районі екологи розчистили Рось від загати, створеної браконьєрами

Під час проведення рейду надійшла інформація від небайдужих мешканців сіл Гута, Сахнівки та Межирічі Канівського району щодо незаконно створеної загати місцевими жителями, внаслідок чого вібулося штучне перегородження русла річки Рось.

Дані конструкції, а саме сплетені огорожі на річках перегачують усю ріку, що створюють затори, які унеможливлюють міграції водних живих ресурсів. Дані затори дають можливість браконьєрам добувати рибу забороненими знаряддями лову, а саме: «павуками», баграми, острогами та іншими незаконними методами.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області та працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси за допомогою човна, використовуючи трос та багри розчищено річку Рось від заторів.
19.06.2017 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter