Ватутінський водоканал сплатив штраф за забруднення навколишнього середовища

Реагуючи на звернення жителів міста Ватутіне, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено позапланову перевірку по питанню пориву колектора Ватутінського КВП «Водоканал», в ході якої виявлено забруднення землі неочищеними стічними стоками. Також проведено гідрохімічний аналіз відібраних проб води та грунту. Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей грунтів, у місці аварійного пориву каналізаційного колектору, встановлено перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за наступними речовинами: амонію в 14,8 р., нітратам в 3 р., форсфору в 1,4р. та хлоридам в 1,8 р.

Відповідальну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за забруднення землі неочищеними стічними водами на суму 850 гривень. Крім того, відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства проведено розрахунок розміру шкоди на суму 73 256 тисяч гривень.

Для добровільного відшкодування завданої шкоди спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області направлено претензію на суму 73 256 тисяч гривень, яка сплачена підприємством в повному обсязі.
15.06.2017 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter