Золотоніські школярі допомагають безпритульним тваринам участю в проекті «Собачка з пляшки»

У школах Золотоноші встановлено контейнери для збору пластикових пляшок, кошти від здачі яких на приймальні пункти передають на допомогу безпритульним тваринам. Про це інформує Черкаський прес-клуб.

– Таким чином наші діти вирішили підтримати роботу нещодавно відкритого у Золотоноші пункту для вирішення проблеми безпритульних тварин, - розповів вчитель фізики та інформатики Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Сергій Різник. – Найбільшими активістами цієї акції є гімназійна команда з робототехніки “ZOLOWIZARDS”. Ми уже назбирали і здали на пункт прийому 70 кг пластику. Перед початком акції повели флешмоб із навчанням правильного складання пластикових пляшок, аби там не лишалось повітря.
Золотоніські школярі допомагають безпритульним тваринам участю в проекті «Собачка з пляшки»

Проект «Собачка з пляшки» ми вважаємо чудовим прикладом дієвого партнерства системи освіти та комунальної галузі міста. Крім того, це приклад і того, як маленькі і дорослі члени громади активно допомагають їй вирішувати важливі соціальні проблеми. Крім допомоги безпритульним тваринам, цей проект має ще один важливий аспект: упередження забруднення пластиком довкілля.
Золотоніські школярі допомагають безпритульним тваринам участю в проекті «Собачка з пляшки»

- Із січня у нас почав діяти стерилізаційно-карантинний пункт, відкритий за сприяння Фонду підтримки місцевих ініціатив Посольства Канади в Україні, де безпритульних тварин вакцинуватимуть проти сказу та стерилізуватимуть, - зазначив міський голова м. Золотоноша Віталій Войцехівський. – Зняти першу хвилю проблеми безпритульних тварин нам вдалося завдяки допомозі Міжнародної благодійної організації «Чотири лапи», що вакцинували проти сказу та стерилізували 104 безпритульних тварини. Тепер ми готуємося до роботи відкритого у нас пункту на постійній основі – із можливістю обслуговування Золотоніського району та навколишніх районів також. Плануємо розпочати ці роботи уже із 1 серпня.
09.06.2017 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter