Екоінспекція: У Червоній Слободі підприємець займається переробкою відпрацьованих шин, шкодячи навколишньому середовищі

Екоінспекція: У Червоній Слободі підприємець займається переробкою відпрацьованих шин, шкодячи навколишньому середовищіЗа повідомленням Державної екологічної інспекції в Черкаській області, реагуючи на звернення мешканців с. Червона Слобода, Черкаського району стосовно забруднення атмосферного повітря в результаті господарської діяльності, який здійснює фізична особа — підприємець, Державною екологічною інспекцією у Черкаській області проведено позапланову перевірку.

В ході проведення перевірки встановлено, що на території «Агрошляхбуд» здійснює господарську діяльність фізична особа — підприємець, який займається переробкою відпрацьованих шин в піролізній установці.

Дана господарська діяльність здійснюється з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме, не розроблений проект господарської діяльності з матеріалами оцінки її впливу на навколишнє природне середовище.

Посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, надано припис на усунення виявлених порушень та направлено адміністративний позов до Черкаського окружного адміністративного суду для прийняття рішення щодо застосування заходів реагування, а саме заборонити виробничу діяльність.
07.06.2017 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter