У Черкасах створили сайт для пошуку господарів безпритульним тваринам

На Черкащині починає діяти унікальна електронна база для обліку та пошуку новими господарями безпритульних тварин. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
У Черкасах створили сайт для пошуку господарів безпритульним тваринам

До цього інтернет-ресурсу заводитимуть інформацію про усіх стерилізованих та вакцинованих проти сказу безпритульних тварин, регулювання чисельності яких на Черкащині відтепер відбувається лише таким – гуманним – способом.

- Сайт допоможе забезпечувати облік та реєстрацію безпритульних тварин, передбачені обласною Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2016-2020 роки, - зазначила начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА (що є співвиконавцем Програми) Олена Звягінцева. – Як відомо, у рамках Програми кожен район має впровадити стерилізацію безпритульних тварин як гуманний метод контролю їх чисельності. За перші півроку дії Програми, умови для цього створено у Каневі, Золотоноші та Катеринополі, де уже стерилізовано та вакциновано проти сказу 268 безпритульних тварин. Наразі робота над створенням стерилізаційно-карантинних пунктів, передбачених Програмою, триває ще у шести районах області.

- Найважливіша роль цього сайту – у можливості допомагати безпритульним тваринам знаходити нових власників, - переконаний засновник відомої ІТ-компанії «eKreative», що розробила сайт, Віктор Євпак. – Ми розробили сайт безкоштовно, як благодійну допомогу, оскільки впевнені у важливості соціальної відповідальності - а саме безвідповідальність і є найголовнішою причиною появи безпритульних тварин.

Сайт створено так, що кожен район Черкащини може, через окремий електронний кабінет, вносити до сайту інформацію про стерилізованих та вакцинованих у рамках обласної програми, тварин – фото, параметри, стан, характер, її унікальний обліковий номер. Зайшовши на цей сайт-каталог, мешканець будь-якого села чи міста зможе підібрати собі здорову і стерилізовану тварину у місцевості, де сам проживає.
25.05.2017 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter