У Червоній Слободі виявили склад пластикових ємностей з невідомою химічною речовиною

За інформацією Державної екологічної інспекції в Черкаській області, 19 травня спеціалісти Держекоінспекції у Черкаській області спільно з представниками Черкаської райдержадміністрації, Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів та громадськості взяли участь у роботі комісії по надзвичайним ситуаціям. Реагуючи на звернення громадян, обстежена територія одного із підприємств в селі Червона Слобода Черкаського району.
У Червоній Слободі виявили склад пластикових ємностей з невідомою химічною речовиною

Встановлено, що на відкритій території підприємства по вулиці Першотравневій просто неба розміщуються використані пластикові ємності з-під невідомих хімічних речовин. Відповідно до інформації, розміщеної на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України, ліцензія на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами у підприємства, що орендує вказану територію, відсутня.

На місці події працюють представники слідчо-оперативної групи. Держекоінспекція продовжує перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства з метою недопущення забруднення довкілля залишками невідомих хімічних речовин.
22.05.2017 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter