Екоінспекція: Кількість браконьєрів на черкаських водоймах невпинно зростає

Екоінспекція: Кількість браконьєрів на черкаських водоймах невпинно зростаєЯк інформують у Державній екологічній інспекції в Черкаській області, спеціалісти Державної екологічної інспекції спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у місті Черкаси та Черкасирибоохорони провели природоохоронний рейд берегами Роського іхтіологічного заказника місцевого значення в Канівському районі Черкаської області.

Під час проведення рейду вилучено чотири заборонені знаряддя лову -так звані «павуки» розміром 3х3 та 6х6 метрів. Загальна площа полотна сітки склала близько 90 квадратних метрів.

Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища складено п'ятнадцять протоколів за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду.

Кількість браконьєрів, які здійснюють незаконний вилов риби, невпинно зростає. Павук — це заборонена снасть — пастка, що складається зі шматка сітки з приманкою, яка кріпиться до дуг і стовпа — стійки з мотузкою. Принцип лову — раптовий підйом полотна.
04.04.2017 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter