Міжнародна благодійна організація «Чотири лапи» вирішуватиме в Каневі проблему з безпритульними тваринами

Міжнародна благодійна організація «Чотири лапи» вирішуватиме в Каневі проблему з безпритульними тваринами Міжнародна благодійна організація «Чотири лапи» прибула до Канева допомогти вирішувати проблему безпритульних тварин. Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі.

Вакцинувавши проти сказу та стерилізувавши у Золотоноші більше 100 тварин – а це біля третини безпритульних тварин такого населеного пункту – всесвітньовідома міжнародна благодійна організація «Чотири лапи», що допомагає Україні вирішувати проблему безпритульних тварин гуманними методами, прибула до Канева.

- Крім стерилізації та вакцинації безпритульних тварин, у Золотоноші ми провели майстер-класи для студентів місцевого ветеринарного технікуму та уроки доброти для учнів місцевого ліцею, - зазначила директор ТОВ «Чотири лапи Україна» Олеся Лісчишина. - У Каневі плануємо провести День волонтера – коли кожен із опікунів безпритульних тварин зможе позапланово привести тварину, якою опікується, на стерилізацію та вакцинацію проти сказу (31 березня та 7 квітня). Для цього волонтерам необхідно звертатися за адресою: м. Канів, база КП "Місто», вул. Енергетиків 100 (за приміщенням поліції), телефон для довідок - 067-197-84-79 (контактна особа - Дмитро Шайдаров). У Каневі ми також плануємо попрацювати біля 2 тижнів, одночасно із вакцинацією та стерилізацією тварин здійснюючи навчання персоналу місцевого стерилізаційно-карантинного пункту.

- Стерилізаційно-карантинні пункти – на сьогодні їх уже три – на Черкащині було відкрито у рамках «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки». Вона передбачає вирішення проблеми поширення безпритульних тварин гуманними методами у рамках усього регіону, - зазначила президент Черкаського обласного благодійного фонду «Еко-Центр» Олена Литвинова. - Відкрити відразу три пункти лише за півроку дії Програми – у Катеринополі, Каневі, Золотоноші - вдалося завдяки гранту, який ми отримали від Фонду підтримки місцевих ініціатив Посольства Канади в Україні. Сьогодні ж, завдяки допомозі міжнародної благодійної організації із захисту тварин «Чотири лапи», Золотоношу, Канів та Катеринопіль буде проведено охоплено масштабним проектом стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Їх також буде обліковано та ідентифіковано шляхом встановлення у вухо бірки із ідентифікаційним номером.
27.03.2017 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter