На Черкащині стартує конкурс "До чистих джерел"

На Черкащині стартує конкурс "До чистих джерел"Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області запрошує всіх небайдужих взяти участь у регіональному конкурсі "До чистих джерел".
Береги річок та озер, маленькі струмочки та чисті джерельця чекають Вашої допомоги, результати якої не пройдуть непоміченими. Не проходьте байдуже повз річку, що міліє чи засипаний сміттям струмок. Адже кожне серце, яке відгукнеться на заклик про допомогу, кожні руки, які розчистять мул чи приберуть сміття, зможуть продовжити їх життя, говориться в повідомленні Управління.

Повну інформацію про умови проведення конкурсу можна отримати в Управлінні за адресою: м. Черкаси, вул. Вернигори, 17, тел. 63-09-07 або у рубриці "Взаємодія з громадськістю" на сайті http://eco.ck.ua/. Конкурсні роботи подаються в Управління до 01 жовтня поточного року.

Довідково: метою даного конкурсу є охорона і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадських екологічних ініціатив.
30.08.2012 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter