У Черкаській області понад 40 "зелених" садиб вже приймають туристів

Понад 40 сільських «зелених» садиб Черкащини вже приймають туристів. Як інформують у Черкаській ОДА, найбільше таких домашніх відпочинкових куточків - у Чигиринському та Черкаському районах.
У Черкаській області понад 40 "зелених" садиб вже приймають туристів

Розвиток такого місцевого туристичного бізнесу забезпечує приріст туристів та зайнятість місцевого населення, говорить заступник очільника області Ярослав Березань. У «зелених» садибах Черкащини нині вже готові запропонувати, окрім домашнього затишку, чимало цікавих туристичних «родзинок», які притаманні тому чи іншому регіону області.

– Сільське населення вже починає розуміти, як можна вести власний туристичний бізнес та залучати українських і навіть іноземних туристів, – зауважує Ярослав Березань. – На Чигиринщині, у краю козацтва та Холодноярських лісів, у цьому напрямку спрацювали найактивніше. Тут налічується з десяток «зелених» садиб. Чимало таких угідь у Черкаському, Смілянському, Звенигородському районах. Знакові історичні події, ландшафтні особливості, прадідівські ремесла, цікаві музеї – все це є «рецептами» успішних садиб, які уже приймають туристів. Будь-яке село Черкащини туристично цікаве, а, маючи в арсеналі ще й прекрасну «зелену» садибу, стає ще й туристично привабливим та комфортним.
27.01.2017 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter