КП "Черкасиводоканал" оголосив місячник добровільних зізнань у самовільному приєднанні до мереж

Самовільне приєднання споживачів до мереж водопостачання/водовідведення є грубим порушеннях чинного законодавства. Про це нагадують у КП "Черкасиводоканал". Мешканцям, які самі звернуться у квітні до підприємства та зізнаються про несанкціоноване приєднання до мереж, нарахування за безоблікове водокористування здійснюватись не буде. Споживач лише сплатить кошти за обстеження самовільного приєднання і документальне оформлення, а це приблизно 800 грн. та за користування послугою.

Відповідно до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених Наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 №190:

- пункт 3.3. У разі безоблікового водоспоживання Виробник виконує розрахунок витрат за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2.0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

- пункт 3.4. Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку безоблікового водокористування виявити неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

При виявленні самовільного приєднання трубою, діаметром 15 мм. споживачу нараховується за безоблікове водокористування впродовж місяця 900 м3, а це біля 4 тис. грн., а за наявності ще і водовідведення – 8 тис. грн. Отже, мешканці, що прийдуть реєструвати незаконне під’єднання у квітні не будуть сплачувати ці кошти.

Прикро, що в Черкасах знаходяться люди, які намагаються обдурити навколишніх, користуючись послугою та не сплачуючи за неї. КП «Черкасиводоканал» розпочав рейди по виявленню незаконних врізок.

За останній тиждень березня виявлене одне самовільне приєднання.
04.04.2016 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter