Екологічна обстановка на Черкащині погіршилася через лісові пожежі під Києвом. Смог - в 7 районах та безпосередньо в Черкасах

Екологічна обстановка на Черкащині погіршилася через лісові пожежі під Києвом. Смог -  в 7 районах та безпосередньо в Черкасах Як інформують у Черкаському Гідрометцентрі, Черкаська область опинилася в зоні смогу, який спричинили затяжні лісові та торф’яні пожежі на території Київської області.

Зміни в метеорологічній обстановці, західний вітер та високий тиск істотно вплинули на екологічну обстановку із повітрям в більшості районів області та самому обласному центрі. Через що, істотно збільшилась кількість звернень до медичних працівників людей із хронічними або алергічними захворюваннями, у першу чергу органів дихання.

Станом на 10:00 проблеми відчувають мешканці Жашківського, Звенигородського Канівського, Золотоніського, Лисянського, Городищеннського Корсунь-Шевченківського, Черкаського районів та обласного центру.

Нажаль, найближчі перспективи для області невтішні, напрямок вітру істотно не зміниться як і атмосферний тиск та вологість повітря.

Минулої доби спека на Черкащині посилилась. Температурний фон підвищився до 23-27°, що на 7-11° вище кліматичної норми. Максимальна температура повітря вдень досягала 33-37°, що є рекордними максимумами температурами для нашого краю на дату 01.09.

Короткочасні дощі, та грози які очікуються у найближчі два дні в області, хоча й полегшать на короткий час ситуацію проте не зможуть істотно вплинути на стан справ у довгостроковій перспективі.
03.09.2015 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter