Черкаська екоінспекція підтвердила незаконність вирубки дерев на Свидівоцькій дамбі

Черкаська екоінспекція підтвердила незаконність вирубки дерев на Свидівоцькій дамбіЯк інформують у Державній екологічній інспекції в Черкаській області, виявлено знищення дерев на Свидівоцькій дамбі в прибережній смузі Кременчуцького водосховища.
Перевірка проведена в позаплановому порядку. Вона виявила чисельні порушення природоохоронного законодавства, допущені приватним підприємцем Ковалем В.Н. при знесенні зелених насаджень у прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища біля с.Свидівок Черкаського району. Названий підприємець отримав у Свидівоцькій сільській раді ордер від 26.03.2012 №48, акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 11.03.2011 №2, якими погоджено тільки вибіркове видалення дерев, які знаходяться в незадовільному стані (сухостійні, аварійні). Акт погоджений у Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища у встановленому порядку 06.03.2012.
Перевіркою встановлено фактичне знесення дерев, які мали добрий та задовільний стан. Даним вирубуванням зелених насаджень порушена ст. 27 Закону України "Про благоустрій насалених пунктів".
На даний час обраховуються збитки, завдані довкіллю незаконною вирубкою дерев, готуються матеріали для передачі в прокуратуру Черкаської області.
Читайте «Дамбу в Свидівку захопила група «Лєсоповал»?
25.05.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:13 28.05.2012 mail:
Дякуємо Людмилі Ткаченко за втручання. Якби не вона, то начальник інспекції С... так би і робив вигляд, що він не знає як його кум дерева рубає. А трохи пізніше він буде робити вигляд, що не бачить як кум незаконно намиває пісок...