Черкащанам настирливо рекомендують видаляти омелу з дерев

Черкащанам настирливо рекомендують видаляти омелу з деревДепартамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради нагадує власникам, орендарям та балансоутримувачам земельних ділянок про необхідність утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, а також – прилеглу до їх будинку, установи чи організації територію.

Зокрема, необхідно до початку вегетаційного періоду (квітень - березень) провести заходи щодо боротьби з омелою на закріплених та прилеглих територіях. А саме: видалити гілля з омелою з метою недопущення розповсюдження та ураження здорових дерев.

Власникам, орендарям чи балансоутримувачам земельних ділянок необхідно до початку вегетаційного періоду (квітень - березень) провести заходи щодо боротьби з омелою на закріплених та прилеглих територіях. Зокрема, видалити гілля з омелою з метою недопущення розповсюдження та ураження здорових дерев. У разі, якщо дерева вражені омелою більше ніж на 60 %, необхідно отримати ордер (звернутися в Центр надання адміністративних послуг за адресою вул. Благовісна, 170, тел. 33-07-01) та провести видалення таких дерев.
16.12.2014 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter