Муніципальна інспекція Черкас оштрафувала "правнучку Плюшкіна"

1340 гривень штрафу за неналежний санітарний стан та утримання території наклали на засіданні адміністративної комісії на 73-річну власницю приватного домоволодіння на вул. Герцена. За інформацією Черкаського МВК, в себе на подвір’ї вона зробила сміттєзвалище, стягуючи непотріб з міських смітників.
Директор департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець розповіла, що до муніципальної інспекції неодноразово надходили скарги на проблемну сусідку від мешканців прилеглого багатоквартирного будинку. Люди нарікали на постійний бруд, гори сміття і пацюків, які їм доводиться спостерігати. Оскільки власниця приватного двору за останні роки ще жодного разу не викидала свій «крам», натомість регулярно стягуючи новий.
– Наші інспектори кілька разів намагались зустрітись з власницею цього двору-смітника, звідусіль заваленим сотнями мішків з різноманітним мотлохом. Проте жінка навідріз відмовлялась від перемовин, запираючи за собою двері. Хоча черговий візит муніципальної інспекції таки завершився для неї протоколом про адмінпорушення та накладенням чималого штрафу. Також жінку зобов’язали навести лад у дворі та вивезти усе сміття, – повідомила Ольга Владиславівна.
Муніципальна інспекція Черкас оштрафувала "правнучку Плюшкіна"
23.05.2012 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter