У котельну на Менделєєва в Черкасах купляють новий біо-котел

У котельну на Менделєєва в Черкасах купляють новий біо-котел Відбувся тендер на придбання біо-котла для котельної на вулиці Менделєєва,5. Як інформують у міській раді Черкас, ця котельня забезпечує теплом і гарячою водою низку лікувальних закладів у мікрорайоні «Соснівка» - обласну лікарню з поліклінікою, онкодиспансер, дитячий санаторій, кардіологічний центр , житлові будинки, які розташовані в мікрорайоні.

У зв’язку зі скрутною ситуацією у газовій сфері, виникла потреба встановити ще один додатковий котел, тому міська влада оголосила відповідний тендер.

Ініціатива придбати ще один біо-котел належить міському голові Черкас Сергію Одаричу. Тому були внесені зміни до міського бюджету, щоб можна було придбати таке обладнання. На котельні по вул.. Менделєєва кілька років тому встановили біо-котел, що працює на залишках деревини. За цей час він уже окупив інвестиції, вкладені в його придбання.

Як розповів голова комітету з конкурсних торгів КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Сергій Розумець, на тендер надійшли пропозиції від трьох учасників –ТОВ «Котлозавод Крігер» (м. Житомир), ТОВ «Етікон» (Житомирська область) та ТОВ «УкрЕлектрПромКомплект» (Харківська область). Зокрема ТОВ «Котлозавод Крігер» запропонував котел за 5,3 млн. грн., «Етікон» - за 7,1 млн., ТОВ «УкрЕлектрПромКомплект» - за 6,2 млн.

Тендерний комітет наразі ретельно розглядає подані цінові пропозиції, документацію та відповідність технічним вимогам. Після цього відбудеться ще кілька засідань комітету, і найближчим часом буде оголошено переможця.

За словами фахівців, на монтаж нового котла знадобиться більше двох місяців – для нього в котельній підготовано відповідне місце. Встановлюватимуть котел власними силами – кваліфікація дозволяє.

Як розповів директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір, підприємство має подальші плани щодо заміщення природнього газу в інших котельнях міста та оснащення котелень біо-котлами.
24.10.2014 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter