Екоінспекція обіцяє Бродському й Одаричу "прикрити" ТОВ "Мареллі", якщо не буде наведено лад з викидами забруднюючих речовин

Як інформує в.о. начальника Державної екологічної інспекції в Черкаській області С. Поліщук, реагуючи на численні скарги жителів міста Черкаси проведено позапланову перевірку ТОВ "Мареллі", яке здійснює виробничу діяльність по виготовленню деревинно-тирсових плит, фанери та меблів в місті Черкаси.
Встановлено наявність неврахованих та незаінвентаризованих джерел викидів, невідповідність кількості джерел забруднення умовам дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. За результатами аналізу відібраних проб виявлені перевищення нормативів забруднюючих речовин на трьох стаціонарних джерелах по формальдегіду у 2 – 2,5 рази, оксиду вуглецю у 2 рази.

Підприємству встановлені вимоги щодо приведення у відповідність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами фактичним викидам формальдегіду та оксиду вуглецю.

В разі невиконання підприємством вимог припису Державна екологічна інспекція у Черкаській області звернеться із позовом до адміністративного суду відповідно до "Порядку обмеження, тимчасової заборони (зупинення) чи припинення діяльності підприємств, установ, організацій і об’єктів у разі порушення ними законодавства про охорону навколишнього природного середовища"
17.07.2014 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter