Черкасиводоканал: На місці аварії на головному каналізаційному колекторі на Громова змонтували обвідну лінію

Черкасиводоканал: На місці аварії на головному каналізаційному колекторі на Громова змонтували обвідну лінію Як інформують на КП «Черкасиводоканал», в обласному центрі триває ліквідація аварії на головному каналізаційному колекторі на вул. Громова – пр. Хіміків, що сталася у неділю, 13 липня. Сьогодні вночі працівники «Черкасиводоканалу» встановили глушки і відключили 250 метрів пошкодженого колектора.

Служби КП «Черкасиводоканал» за 24 години змонтували обвідну лінію водовідведення діаметром 600 мм та протяжністю близько 240 метрів і включили в роботу лінію перекачки.

Працівники енергослужби підприємства змонтували мережу енергозабезпечення двох насосних агрегатів потужністю 90 кВт та 13 кВт, які можуть перекачувати понад 1800 м3, розподільні шафи управління насосами, а також забезпечили тимчасове освітлення місця проведення ремонтних робіт в нічний час.

Для запобігання виникнення аварійних ситуацій, тимчасово відключено водопровідну мережу діаметром 200 мм протяжністю 80 метрів. Зараз водоканалівці проводять підготовку до земляних робіт.
15.07.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter