Черкаські пляжі "загалом готові" до початку купального сезону

Як інформують у Черкаській міській раді, в обласному центрі перевірили готовність пляжів до відкриття купального сезону.

Як повідомив начальник управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міської ради Юрій Кривошея, перевіряючі цікавились питаннями щодо укладання договорів власниками місць масового відпочинку на прибирання та вивіз сміття, облаштуванням пляжів стендами з інформацією для відпочиваючих, наявністю туалетів, кабінок для переодягання, дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог, безпеки громадян (позначення акваторії пляжу буями, наявність рятувального поста або укладання договору на аварійно-рятувальне обслуговування з атестованою службою).
Черкаські пляжі "загалом готові" до початку купального сезону

Фахівцями санепідслужби на всіх пляжах взяті проби води на її відповідність санітарно-епідеміологічним нормам.

– Загалом міські пляжі готові до функціонування, – розповів Юрій Вікторович. – За результатами роботи комісії складений акт, власникам пляжів наданий термін на усунення виявлених порушень протягом тижня. Після цього комісією буде зроблено повторну перевірку щодо усунення недоліків та до 28 травня погоджено паспорти пляжів.
14.05.2014 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter