Державний екологічний інспектор склав акт з приводу вирубки дерев на Центральному стадіоні Черкас

Державний екологічний інспектор склав акт з приводу вирубки дерев на Центральному стадіоні Черкас Після нашої інформації на місці варварської вирубки дерев на Центральному стадіоні Черкас побував державний екологічний інспектор. Він зафіксував факт вирубки дерев на території, яка належить КП «Центральний стадіон» м. Черкаси.
За словами працівників стадіону, під корінь було вирублено кілька кленів. Поки що представники організації, яка займалася вирубкою, не надали екологічному інспектору документів, що підтверджують правомірність вирубки. Але запевнили, що такі документи є.
На наше прохання ситуацію прокоментувала представник незалежного союзу громадських природоохоронних організацій м. Черкаси Людмила Ткаченко. На її думку, в Черкасах міська влада «перетворилася на пилку, яка нібито нічим іншим не займається, як тільки пиляє дерева (на зупинках, на території Черкаського стадіону, в зелених зонах). Цікаво, чи наприкінці дня Одарич не підбиває підсумки: скільки дерев зрізано, чи виконали норму?
Л. Ткаченко нагадує, що будь-яка вирубка повинна відбуватися згідно Постанови Кабміну №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах». Ким і на якій підставі підписані акти про видалення дерев на стадіоні?
23.04.2012 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter