Кабмін: Денис Шмигаль ознайомився з умовами перебування ВПО в черкаському санаторії "Сосновий Бір"

Як інформують у КМУ, під час робочої поїздки до Черкаської області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб у Черкаському обласному дитячому багатопрофільному санаторії «Сосновий Бір».

Черкаська область, як й інші центральні області України, готуються приймати жителів Донецької області, де оголошена масова евакуація.
Кабмін: Денис Шмигаль ознайомився з умовами перебування ВПО в черкаському санаторії "Сосновий Бір"

Очільник Уряду поспілкувався з людьми, що раніше евакуювались із Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей.

«Від початку повномасштабної агресії росії на нашу державу багато українців були вимушені покинути свої домівки. Частина з них затрималася тут, на Черкащині. Ми побачили, що в санаторії є всі необхідні умови для комфортного проживання. Водночас в Уряді, окрім запущених програм підтримки ВПО, на виконання завдання Президента напрацьовуємо низку ініціатив, які допоможуть людям у майбутньому повернутися до нормального життя», — відзначив Прем’єр-міністр.

Під час спілкування було порушено питання працевлаштування людей, що вимушено покинути свої домівки. Денис Шмигаль зазначив, що держава створила для цього всі умови. Зокрема Прем'єр-міністр розповів, що Урядом запроваджений механізм компенсації 6500 грн роботодавцям за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.
05.08.2022 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter