Збитки від обстрілів Умані в перші дні війни становлять 10 млн. грн. - Ірина Плетньова

У перші дні повномасштабного вторгнення росія завдала ракетних ударів по території Умані та навколишніх громад. Попередньо сума збитків становить 10 млн гривень.

Про це у інтерв’ю “18000” розповіла очільниця міста Ірина Плетньова.

Ракетний обстріл був здійснений 24 лютого. Його наслідки досі ліквідовують черкаські рятувальники. Тоді мішенню агресора був один з військових об’єктів на території області.

– Орієнтовно, за даними цивільного захисту та відділу житлово-комунального господарства, сума збитків – 10 млн грн. Це саме збитки по місту Умані. Варто розуміти, що поряд із нами є інші населенні пункти, що не входять до складу нашої міської громади, втім вони також постраждали і там пошкодження суттєвіші за місто, – зазначила Плетньова.

Від обстрілу та його наслідків переважно постраждали об’єкти приватного сектору, втім також було пошкоджено і комунальне майно.

– Уманщина зустріла повномасштабне вторгнення зранку 24 лютого. Поряд з нами рвалися склади, що були підірвані внаслідок ракетних ударів, і розльоти снарядів. Наше місто розміщене на відстані 10-15 кілометрів від цих складів, втім частина інфраструктури міста від цих вибухів таки постраждала. Крім того, у перші години війни загинув чоловік на одній із площ. Зруйновані приватні об’єкти були відновлені власними силами, жителі постраждалих багатоквартирних будинків отримали матеріальну допомогу та за ці кошти відновлюють своє майно. Заклади соціального захисту, на щастя, не постраждали. Постраждала труба теплопостачальника – її відремонтували у перші дні, – розповіла Ірина Плетньова.
24.06.2022 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter