ОК "Південь": У Херсонській та Миколаївській областях противник вперед не просувається

Як інформує ОК "Південь", на лінії зіткнення в Херсонській та Миколаївській області противник просувань із займаних позицій не має.

Натомість, окупанти застосовують класичні вже форми гібридної війни. Готується так званий "престур" рашистських та іноземних засобів масової інформації з Ростова-на-Дону із відвідуванням Херсону, Нової Каховки, Скадовська, Армянська, де запланована зустріч із призначеними окупаційними колаборантами, а також демонстрація фейкових доказів, що Збройні Сили України обстрілюють мирних жителів.

Рашисти продовжують підступну практику фальсифікацій, коли залишають свої ж позиції в селі, виводять техніку у напрямку наших позицій та гатять по мирним жителям. А потім, повертаючись в село, розповідають, що це лютували ЗСУ.

Натомість нашими ракетно-артилерійськими підрозділами у взаємодії з авіацією протягом поточної доби завдано ураження по 90 цілям на позиціях противника. Внаслідок чого підтверджено влучання у 20 рашистів, 2 самохідні артустановки, автомобільну та броньовану техніку. Остаточні втрати уточнюються.

У Чорному морі продовжується маневрування 2 загонів бойових кораблів, які утримують блокаду українських портів та цивільного судноплавства. На 4 кораблях – в готовності до застосування понад 30 крилатих ракет.
19.05.2022 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter