Захисників Маріуполя можуть передати іншій країні, - Нью Йорк Таймс

Захисників Маріуполя можуть передати іншій країні, - Нью Йорк Таймс Процес евакуації захисників "Азовсталі" частково проходить під флером таємничості - влада не дуже поширюється про деталі домовленості з Росії, а самі окупанти подають дуже суперечливу інформацію. Втім, за словами нардепа Кіри Рудік, переговори щодо долі українських військових продовжуються. Ймовірно, сторонам вдасться домовитись про передачу українських бійців третій країні.

Докладніше про це політик повідомила у коментарі для The New York Times, інформує Телеграф.

Як стверджує Рудик, вона є однією з учасниць переговорного процесу щодо евакуації із території "Азовсталі". За її словами, остаточного механізму обміну захисників Маріуполя на російських військовослужбовців поки що не затверджено. Проте Україна сподівається, що подальші переговори дадуть позитивні результати.

Серед пропозицій української сторони – передача наших бійців "до рук" третьої країни. Такою, наприклад, може стати Туреччина, каже Кіра Рудік.

"Росія зараз проти, - констатує політик. - На що ще ми можемо зробити в такій ситуації? Нам доведеться продовжити ці переговори".
18.05.2022 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter