15 недобудованих приміщень у Черкаському районі планується облаштувати для проживання переселенців

15 будівель, що стоять пусткою у Черкаському районі, можуть стати житлом для евакуйованих через війну людей. Також знайшли зо три десятки земельних ділянок для зведення помешкань, розповіла керівниця відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації Наталія Темченко, інформує Суспільне.
15 недобудованих приміщень у Черкаському районі планується облаштувати для проживання переселенців

Із Херсону на Черкащину місяць тому переїхала родина Чечіль із семирічною Евеліною. Із житлом їм допомогла громада, розповіла Анна Чечіль.

"Сільська рада допомогла нам із проживанням у цьому будинку. Ми дуже раді, дуже вдячні. Не всім так щастить, як нам, тому що вже всі будинки пороздавали".

За словами голови громади Володимира Ховайби, у районі станом на 17 травня проживає тисяча евакуйованих із інших регіонів. Приватних осель уже бракує, а ось триповерхівка в центрі села – пустує.

"Ця будівля із 2000 року. Тоді колишній колгосп найняв інвесторів, вони зробили, втім будівництво не закінчене. Років 10 тому, за свідченнями людей, там труби були прокладені, каналізація. Практично було все. Зараз лишилась вигрібна яма і каналізація, а труб немає там".
17.05.2022 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter