Пентагон: В Україні діє 106 батальйонних тактичних груп росії. Понад 50- на південному напрямку

РФ розмістила на території України 106 оперативних батальйонних тактичних груп, понад 50 з яких зосереджено на південному напрямку. Про це повідомив високопосадовець Міноборони США на брифінгу 16 травня.

Він нагадав, що російські війська згруповані географічно, і на східному, центральному, західному та південному напрямках перебуває різна кількість БТГ.

"Найбільшим угрупованням військ є південне, за яким закріплено понад 50 БТГ... Воно концентрується між Херсоном на заході та Маріуполем на сході, а на півночі до Великої Новосілки та Запоріжжя", - уточнив представник Пентагону.

На запитання про те, наскільки добре оснащені війська РФ в Україні, чиновник відповів, що поки що немає точних бойових показників щодо кожної БТГ.

"Я не можу вам сказати, як укомплектована, якою є готовність і втрати в кожній із 106 БТГ. Ми оцінюємо, що це бойові БТГ, тобто вони беруть участь в операціях проти українців... Ми знаємо, що росіяни продовжують зазнавати втрат. Вони продовжують щодня втрачати техніку та системи в боях. Зараз триває динамічна боротьба на Донбасі", - наголосив він.

Кореспондент
17.05.2022 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter