У Черкаській облраді хочуть визначити терміни звітування депутатів

У Черкаській облраді хочуть визначити терміни звітування депутатів За інформацією ЧОР, члени постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини підтримали проєкт рішення про визначення термінів для проведення звітів депутатів Черкаської обласної ради восьмого скликання перед виборцями протягом грудня 2021 – лютого 2022 років. Комісія рекомендувала його на розгляд сесії.

У проєкті рішення рекомендовано місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам обласної ради в організації їх звітів перед виборцями. Зокрема, надавати приміщення, інформаційні та інші довідкові матеріали, необхідних депутату, також здійснювати інші заходи, пов'язані з проведенням його звіту перед виборцями, у тому числі сприяти оповіщенню виборців про час і місце його проведення.

З поміж іншого члени регламентної комісії підтримали також проєкти рішення про клопотання щодо нагородження грамотами ВРУ депутатів обласної ради. Також розглянули і рекомендували на розгляд сесії Програму сприяння виконанню повноважень Черкаської обласної ради на 2022 -2026 роки та проєкт рішення щодо внесення змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2023 року.

Денис Сирцов

Провінція
24.11.2021 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter