Три навчальні заклади профтехосвіти планують передати в спільну власність тергромад Черкащини

Три навчальні заклади профтехосвіти планують передати в спільну власність тергромад ЧеркащиниЯк інформують у Черкаській облраді, проєкт рішення щодо прийняття з державної власності ЦМК державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти у спільну власність територіальних громад Черкащини підтримали депутати під час засідань постійних комісій із питань комунальної власності та освіти.

Зокрема йдеться про:

ДНЗ "Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей,

ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей",

ДНЗ "Черкаське вище професійне училище будівельних технологій" разом з усіма активами, пасивами, лімітами, фондами та здійснити заходи, передбачені чинним законодавством у зв’язку з такою передачею.

Процедура прийняття розпочалася ще у 2016 році, коли обласна рада прийняла рішення про надання згоди на їхнє прийняття до спільної власності територіальних громад області. У 2017-му році затвердила техніко-економічне обґрунтування доцільності такої передачі.

Цим проєктом рішення передбачається прийняття ЦМК разом з усіма активами, пасивами, лімітами, фондами та здійснити заходи, передбачені чинним законодавством.

Додаткового навантаження на обласний бюджет не буде, оскільки фінансування цих навчальних закладів вже відбувається коштом обласного бюджету.

Кіндрат Булавін

Провінція
24.11.2021 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter