У Черкаській міськраді готуються розірвати угоду з "Новою Якістю" в односторонньому порядку

Міська рада в Черкасах проводить підготовку проекту рішення на засідання виконавчого комітету щодо розірвання договору в односторонньому порядку з "Новою якістю".

Про повідомив директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР Юрій Гончар, інформує кореспондент Zmi.ck.ua.

Нагадаємо, що з 22 листопада управлінська компанія "Нова якість" розпочинає вивозити великогабаритне сміття із майданчиків Черкас. Як повідомив Юрій Гончар, 16 листопада компанія частково виграла Верховний суд, яким було скасовано рішення апеляційної та першої інстанції та було повернуто на розгляд першої інстанції. На сьогодні розгляд цієї справи розпочинається спочатку, тобто в першій інстанції.

"Ще раніше виконавчий комітет звернувся до суду з вимогою розірвати договір із "Новою якістю". Перша інстанція ухвалила рішення на користь "Нової якості". Апеляційна ж навпаки задовольнила вимогу виконкому. Договір було розірвано. Із 7 липня цього року комунальні підприємства нашого міста повністю вивозили великогабаритне та будівельне сміття. Місто було в належному стані, чисте", - каже Юрій Гончар.

Він також додає, що натомість громадяни, яким була потрібна послуга з вивезення великогабаритного чи будівельного сміття, могли індивідуально для себе таку замовити. Таким чином людям не потрібно сплачувати за цю послугу.

Денис Сирцов

Провінція
23.11.2021 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter