Комісія Черкаської облради визначилася із претендентом на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернату

Комісія Черкаської облради визначилася із претендентом на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернатуЗа інформацією ЧОР, конкурсна комісія визначилася із претендентом на посаду директора Смілянського дитячого будинку-інтернату.

Комунальний заклад може очолити майстер спорту міжнародного класу, керівник фізичного виховання Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Сергій Цаподой. Таке рішення прийняла конкурсна комісія у п’ятницю, 19 листопада. Тепер його кандидатуру розглянуть у профільних постійних комісіях обласної ради і рішення призначати чи не призначати на посаду приймуть депутати під час пленарного засідання вже у п’ятницю.

Загалом у конкурсі брали участь два кандидати. За право знову очолити заклад боровся і чинний директор Анатолій Богдан.

Обидва претенденти представили свої конкурсні пропозиції та розповіли, як розвиватимуть заклад.

Чимало питань у членів комісії виникло до чинного керівника у зв’язку з висновком Уповноваженого ВРУ з прав людини про порушення прав мешканців інтернату. Однак Анатолій Богдан запевнив, що майже всі недоліки усунуті. Це підтвердили і представники колективу, які були в залі. У своєму виступі кандидат зауважив, що має досвід залучення інвестицій до закладу і прагне покращувати умови перебування підопічних.

Переможець конкурсного відбору Сергій Цаподой акцентував, що прагне вдосконалити роботу інтернату, аби там надавали більше послуг із реабілітації.

Довідково про переможця конкурсного відбору:

Освіта:

1999 - 2004 – Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, факультет фізичної культури і спорту.

2009 - 2010 магістратура Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, спеціальність «Управління навчальним закладом», закінчив з відзнакою, з присвоєнням кваліфікації керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти і виробничого навчання).

Трудова діяльність:

2004 — 2015 – Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, викладач фізичного виховання.

2015 – по теперішній час – ДНЗ “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів”, керівник фізичного виховання.

За період роботи працював з інклюзивними дітьми.

Спортивна діяльність:

2004 - отримав звання майстра спорту з карате Фунакоші шотокан.

2010 - в місті Карпач, Польща став чемпіоном та бронзовим призером чемпіонату світу, за що отримав звання майстер спорту міжнародного класу.

2013 - в складі збірної команди України з Фунакоші шотокан карате взяв участь в чемпіонаті світу в м. Жуково, Польща та став срібним призером.

2013 - 2014 році виконавчий комітет Смілянської міської ради визнав його кращим тренером з неолімпійських видів спорту, а спортивний клуб «Восток» - кращим клубом міста Сміла.

2014 - в польському місті Познань на чемпіонаті Європи в складі збірної команди України з Фунакоші шотокан карате став срібним призером.

Громадська діяльність:

З 2013- го року і по теперішній час є керівником Смілянської міської ГО “Спортивний клуб «Восток».

Денис Сирцов

Провінція
23.11.2021 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter