За 2 тижні листопада-2021 Черкаський "Азот" безкоштовно поставив лікарням 9 областей 288 тонн медичного кисню

За перші 2 тижні листопада Черкаський «Азот», який входить до азотного холдингу Group DF, виробив та безкоштовно поставив лікарням дев'яти областей України 288 тонн медичного кисню. Щодня підприємство відвантажує в цистерни 17 – 20 тонн кисню.
За 2 тижні листопада-2021 Черкаський "Азот" безкоштовно поставив лікарням 9 областей 288 тонн медичного кисню
фото Черкаського Азоту

Загалом, з початку останньої хвилі пандемії COVID-19, «Азот» відвантажив понад 800 тонн медичного кисню.

Географія постачань розширилася – тепер медичний кисень надходить до лікарень Черкаської, Сумської, Київської, Вінницької, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Миколаївської та Житомирської областей.

«Споживання кисню на одного хворого в країні суттєво зросло. Завод максимально задіяв свої ресурси та значно збільшив відвантаження медичного кисню. На сьогодні всі запити, які до нас надходять від МОЗ, ми закриваємо», – зазначив Віталій Скляров, Голова Правління Черкаського «Азоту».

Скляров наголосив, що Черкаська область є пріоритетною для підприємства – вона отримала 70% всього виробленого кисню. З початку пандемії медичний кисень від «Черкаського «Азоту» отримали 8 медичних закладів Черкаської області: Черкаська обласна лікарня, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської облради, Черкаський міський пологовий будинок, Третя міська лікарня швидкої медичної допомоги, Драбівська багатопрофільна лікарня, Золотоніська районна лікарня, Городищенське медичне об'єднання.

За даними Черкаської ОДА, всього в Черкськаській області 5 установ «першої хвилі» та 5 – «другої хвилі», де надають допомогу хворим на COVID-19. Загалом в області розгорнуто 1960 ліжок. З них забезпечені кисневою підтримкою 1804 ліжка, це 92%. Загальна наповненість ліжок становить 55,4%.

Денис Сирцов

Провінція
18.11.2021 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter