У спорткомплексі "Будівельник" розпочалася реконструкція для встановлення системи рекуперації

За інформацією міськради Черкас, в спортивному комплексі «Будівельник» стартувала реконструкція для встановлення системи рекуперації. Тут облаштують монолітний пояс, замінять вітражні панелі, зроблять отвори для повітроводів, відремонтують внутрішню мережу освітлення, далі перейдуть до встановлення припливної та витяжної системи вентиляції.

Усі ці роботи виконує будівельне підприємство «Євробудстандарт».

Як розповіла директорка комунального підприємства Світлана Бондар, будівлі спортивного комплексу понад 40 років (її звели в 1978 році). Тут проводять тренування із дзюдо, самбо, боксу й танців, а ще – відбувається підготовка національних збірних команд із волейболу, баскетболу та греко-римської боротьби.

Тільки в минулому, 2020 році, в «Будівельнику» провели 146 масових заходів, серед них – 59 чемпіонатів міста, 16 чемпіонатів області та 60 всеукраїнських змагань.

– Система вентиляції дозволить проводити в нашому спортивному комплексі змагання більш вищого рівня, для прикладу, міжнародного, – говорить директорка Світлана Бондар. – Водночас, вона потрібна й для комфортного перебування і спортсменів із тренерами, які займаються і працюють у нас, і всіх учасників змагань, які проходять у нашому спортивному комплексі.

Як повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики, вартість робіт становить 5,2 млн грн. Їх завершуватимуть у наступному році.

Денис Сирцов

Провінція
04.11.2021 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter