У понад 10 провулків Черкас обладнали нове освітлення

Як інформують у міськраді Черкас, у черкаських дворах продовжують замінювати старі лампи розжарювання на сучасні світлодіодні світильники. Нині ще в 12 провулках та уздовж кількох вулиць завершили реконструкцію наявної мережі освітлення.
У понад 10 провулків Черкас обладнали нове освітлення

Зношені лампи замінили на енергоощадні світильники уздовж вулиці Чіковані (від В’ячеслава Чорновола до Різдвяної), Нечуя Левицького (від проспекту Хіміків до Чайковського), а ще в провулках поруч – Східний, Новий, Старшого лейтенанта Маца, Нахімова, Богуна, Макарова, Івана Гука, Пирогова, Промисловий, Транспортний, Хімічний та Енергетичний.

Тут обладнали 130 LED-світильників, встановили 27 опор та замінили понад п’ять тисяч метрів проводу. Усе це зробили силами комунального підприємства «Міськсвітло».

За даними підприємства, заміна зношених ламп розжарювання на LED дозволить зекономити за п’ять років майже 200 тисяч гривень.

Зараз комунальники працюють над заміною ліхтарів на вулиці Чіковані від В’ячеслава Чорновола до Максима Залізняка, а ще у дворах будинків за адресами: 30-річчя Перемоги, 15, 17, Гетьмана Сагайдачного, 168, 170, 172, 174 та Грушевського, 99.

Денис Сирцов

Провінція
21.10.2021 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter