Понад 20 будинків у Черкасах поки відмовляються від опалення задля економії коштів

Рішеннями виконавчого комітету міськради на минулому тижні у Черкасах розпочато опалювальний період. Як інформують у міськраді, з 12 жовтня теплоносій почали подавати в заклади охорони здоров’я, а з 15 жовтня - розпочато опалювальний період у місті.

Забезпечують місто теплом 31 котельня комунального підприємства ТМ «Черкаситеплокомуненерго» та ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

За інформацією департаменту житлово-комунального комплексу міськради, нині теплопостачальні організації та управляючі компанії продовжують проводити організаційно-технічні заходи й пусконалагоджувальні роботи на мережах та внутрішньобудинкових системах теплопостачання.

За оперативною інформацією, у зв’язку із аварійними поривами мережі, на ранок 18 жовтня без опалення залишалося 67 житлових будинків, які перебувають у відповідальності управителів багатоквартирними будинками. Тривають організаційно-технічні заходи щодо оперативної ліквідації виявлених пошкоджень.

У разі зниження температури повітря до 5 градусів С ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» планує запускати котельню Припортового району.

На цей час найпоширенішою причиною відсутності опалення у будинках є відмова від опалення збоку ОСББ і ЖБК. Незважаючи на технічну можливість подати тепло на будинок, більше 20 таких будинків свідомо відмовились від цього з метою економії власних коштів.

Денис Сирцов

Провінція
19.10.2021 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter