КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаська ТЕЦ на 99% готові до початку опалювального сезону

Як інформують у міськраді Черкас, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаська ТЕЦ на 99% готові до опалювального періоду. Наявні пориви на мережах будуть ліквідовані найближчим часом.

Про це стало відомо під час наради щодо підготовки до опалювального сезону, яка відбулася за участю теплопостачальників і комунальників під головуванням заступника міського голови Віктора Беззубенка.

Наразі існують проблеми, які не залежать від міста і теплопостачальних компаній. Зокрема, більше 100 ОСББ у Черкасах на сьогодні відмовляються надавати акти готовності їхніх будинків до опалювального періоду, без яких не можна подавати теплоносій.

Є труднощі на сьогодні із укладанням договорів на постачання газу тим ОСББ, які мають дахові котельні. У Черкасах їх 12. Це питання не вирішене на рівні «Нафтогаз України». Воно піднімалося на селекторній нараді із міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, було обіцяно протягом кількох днів усунути цю проблему і надати механізм на укладання договорів напряму з ОСББ.

Під час наради вирішили, що виконком надасть дозвіл розпочати опалювальний сезон, коли протягом трьох діб середньодобова температура не буде перевищувати 8 градусів тепла.

Опалення у садочках і лікарнях планують увімкнути вже найближчим часом. Стосовно шкіл рішення ще не ухвалене. Усе залежить від того, яке рішення буде прийнято виконкомом з приводу дати початку осінніх канікул.

Кіндрат Булавін

Провінція
11.10.2021 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter