Які вулиці в Черкасах було відремонтовано в 2021 році

Як інформують у міськраді Черкас, 2021 року в обласному центрі вдалося покращити вуличну інфраструктуру обласного центру.
Які вулиці в Черкасах було відремонтовано в 2021 році
фото ЧМР

Продовжилося проведення капітальних ремонтів магістральних вулиць. Багато уваги було приділено вул.Сумгаїтській, роботи на якій практично на завершальному етапі. За інформацією департаменту архітектури та містобудування, протягом тижня на магістралі буде нанесена розмітка і встановлені необхідні дорожні знаки. Залишиться тільки побудувати розділову огорожу від кола і до вул.Корольова, а також побудувати острівці безпеки. Це дозволить зменшити кількість ДТП за участю пішоходів на цій вулиці.

Ведеться будівництво на вул.Сержанта Жужоми. Тут зроблена розбивка дороги, тротуарів, велодоріжки, встановлене сучасне освітлення, облаштовано водовідведення. Триває будівництво тротуарів.

«Сподіваємося, що в цьому році ми все впорядкуємо: тротуари, велодоріжки, зелені зони, огородження. І вул. Сержанта Жужоми буде мати такий самий сучасний вигляд, як вул. Героїв Дніпра, і ми нарешті зробимо обвідну якісну магістраль, яка дозволить частково розвантажити вул.Гагаріна», - говорить директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

Цьогоріч завершили укладання асфальту і нанесення розмітки на бульв.Шевченка від вул. Університетської до вул.Можайського. Тут на перехресті вирішено зробити гранітне регулююче коло, щоб направляти потоки машин, і щоб водії знижували швидкість руху. Також практично завершили ремонт бульв. Шевченка від вул.Різдвяної до площі 700-річчя.

На цьому тижні інтенсивно проводилися роботи на вул.Чехова. Тут постелено два повноцінних шари асфальтобетону. Мінімальний гарантійний строк експлуатації цієї вулиці - 12 років.

«Також маємо плани провести капітальну реконструкцію вул.Гагаріна. Ця вулиця активно експлуатується, і ямкових ремонтів вже недостатньо. Хочемо зробити тут капітальний ремонт дорожнього покриття, зробити дорогу пристосованою для маломобільних груп населення, побудувати велодоріжку, капітально реконструювати тротуари з обох боків і зробити додаткове освітлення. Ще один масштабний проект, який плануємо втілити - будівництво вул.Квіткової від військкомата до заводу «Богдан». Це дасть поштовх для розвитку полігону», - поділився планами директор департаменту архітектури та містобудування.

Окрім капітальних ремонтів, у цьому році були виконані якісні поточні ремонти низки вулиць: Гоголя, Кобзарської, Одеської, Байди Вишневецького, Нарбутівської, Різдвяної, Сурікова, Кавказької, Святотроїцької,Самійла Кішки,Вернигори, Братів Чучупаків,Чигиринської, Добровольчих батальйонів, Чорновола, провулку Молоткова.

«Завдяки тому, що депутати виділили ще 24 млн грн. на поточні ремонти, буде відремонтовано ще низку вулиць та провулків. А саме, до переліку об’єктів вулично-дорожньої мережі, де необхідно виконати поточний ремонт, увійшли: вулиці Пушкіна, Привокзальна, Золотоніська, Ціолковського, Чайковського, Анатолія Лупиноса, Бородіна, 38-ї Армії, Василини, Юрія Іллєнка, Пастерівська, Верхня Горова, Гуржіївська, Казбетська. Провулки Громова, Залізничний, Ломоносова, Генерала Рибалка, Сержанта Волкова, Медичний», - розповів заступник директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко.

Кіндрат Булавін

Провінція
01.10.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter