Бондаренко доручив розробити концепцію розвитку парків у Черкасах

Як інформують у міськраді Черкас, концепцію розвитку парків у Черкасах доручив напрацювати Анатолій Бондаренко до кінця цього року. У ній слід передбачити, серед іншого, й чіткі правила для підприємців, які хочуть працювати у місцях для відпочинку. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету.

Анатолій Бондаренко пропонує зонування територій парку. Торгівля, за його словами, повинна здійснюватися тільки зі споруд, які облаштовані в єдиному стилі та мають естетичний вигляд. Це ж стосується і організації дитячого дозвілля в парках: всі атракціони мають бути в належному технічному стані та безпечними.

– Ми маємо раз і назавжди вирішити озвучену проблему, аби в парках Черкас було красиво, затишно та зручно, – зауважив він.

Нагадаємо, на своєму минулому засіданні виконавчий комітет ухвалив рішення про демонтаж 33 тимчасових споруд. Як пояснив тоді начальник управління інспектування Станіслав Коломієць, у всіх цих кіосків відсутні належним чином оформлені документи для здійснення діяльності.

Кіндрат Булавін

Провінція
29.09.2021 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter