Триває ремонт траси Н-16 "Золотоноша-Умань"

На 20 км ділянок автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, які ремонтує Група компаній “Автострада”, вже укладено верхній шар покриття – щебенево-мастиковий асфальтобетон, паралельно облаштовується інфраструктура. Про це інформують в САД області.
Триває ремонт траси Н-16 "Золотоноша-Умань"
фото Черкаська ОДА

Автодорога державного значення Н-16 не ремонтувалася близько 40 років.

Наразі компанія «Автострада» виконує поточний середній ремонт трьох ділянок загальною протяжністю 36 км автодороги Н-16 – від об’їзної міста Шпола до закінчення об’їзної міста Звенигородка.

Окрім того, компанія «Автострада» відновлює 4 мостових споруди на автодорозі Н-16. На двох мостах – у селах Княжа та Багачівка – ремонт майже завершено.

На об’їзній міста Звенигородка ремонтується міст через річку Гнилий Тікич та шляхопровід, загальною протяжністю 134 м.

До робіт залучено 200 працівників та 100 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Власна ґрунтозмішувальна установка та асфальтобетонний завод компанії «Автострада» забезпечують потребу у матеріалах.

Цьогоріч компанія «Автострада» вже відремонтувала низку ділянок автодороги Н-16. Загалом цього року компанія відремонтує 52 кілометри автодороги Н-16. Заплановано, що всі основні роботи на об’єктах завершаться до середини жовтня.

Денис Сирцов

Провінція
24.09.2021 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter