Три паралімпійці, що завоювали медалі в Токіо, отримають відзнаки "За заслуги перед містом Черкаси" та грошові премії

За інформують у міськраді Черкас, три спортсмени, які на Паралімпійських іграх прославили Черкаси, отримають відзнаки «За заслуги перед містом Черкаси» та грошові винагороди. За це на сьогоднішній сесії проголосували депутати та передбачили у бюджеті 1 млн 100 тис грн.

За особисту мужність і відданість обраній справі, популяризацію занять паралімпійськими видами спорту поміж дітей та молоді, підвищення іміджу Черкас, як міста розвиненого спорту на Всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах, здобуття золотої медалі у штовханні ядра на ХVI Паралімпійських іграх 2020, які проходили в столиці Японії – місті Токіо (24.08 – 06.09.2021), пам’ятним знаком Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня нагородять Максима Коваля. Також додатково він отримає 500 тисяч гривень.

За здобуття срібних медалей на ХVI Паралімпійських іграх 2020 у Токіо, пам’ятними знаками Черкаської міської ради «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня відзначили спортсменів-інструкторів національної збірної команди України Артема Манька, срібного призера в індивідуальних змаганнях (шабля) і Романа Данилюка, срібного призера у штовханні ядра. Спортсменам також виплатять по 300 тисяч гривень.

Денис Сирцов

Провінція
16.09.2021 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter