Керівники області та міста зустрілися з послом Туреччини Ягмуром Ахметом Гюльдере

За інформацією міськради Черкас, сьогодні відбулася зустріч голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, голови обласної ради Анатолія Підгорного, міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.
Керівники області та міста зустрілися з послом Туреччини Ягмуром Ахметом Гюльдере
фото ЧМР

Зокрема, пан посол зазначив, що готовий залучати на Черкащину інвестиції. Серед іншого, Туреччина зацікавлена у співпраці в галузі будівництва доріг, будівель та інфраструктурних об’єктів, а також у розвитку туристичного напрямку, зокрема, медичного туризму. Також пан Ягмур Ахмет Гюльдере зацікавився наявністю на Черкащині індустріальних парків і можливістю участі у них турецьких компаній.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зауважив, що перспективним може бути також залучення турецьких авіакомпаній до розвитку Черкаського аеропорту.

Анатолій Підгорний наголосив, що його цікавить можливість переймання досвіду Турецької Республіки у питанні проведення адміністративної реформи, а також у галузі сільського господарства.

Міський голова Анатолій Бондаренко підкреслив, що підприємства Турецької Республіки є одними з найзначніших зовнішньоекономічних партнерів черкаського бізнесу. Обсяг зовнішньоторговельного обороту між підприємствами Черкас та Туреччини становив близько 20,5 млн.дол. США за підсумками 2020 року. Зокрема черкаськими підприємствами експортувалися до Турецької Республіки: плити ДСП, фанера клеєна, електричне обладнання, пиломатеріали, плоди горіхів. Імпортувалася продукція агропромислового комплексу, механічне обладнання.

Денис Сирцов

Провінція
09.09.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter