У Черкаській міськраді підписано меморандум про співпрацю з ПАТ «Черкаський автобус» та ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»

У Черкаській міськраді підписано меморандум про співпрацю з ПАТ «Черкаський автобус» та ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»У Черкаській міській раді підписали меморандум про взаємопорозуміння з ПАТ «Черкаський автобус» та ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій».

Мета підписання документу - підвищення престижності робітничих професій у місті.

У рамках співпраці училище організовує підготовку кадрів за спеціальностями «Формувальник склопластикових виробів» та «Модельник склопластиків», які потім зможуть проходити практику і працевлаштовуватися на ПАТ «Черкаський автобус».

Керівник підприємства Валерій Тищенко зазначив, що для ПАТ «Черкаський автобус» актуальною є проблема нестачі професійних кадрів, раніше підприємство навіть саме було змушене їх навчати. «Саме тому для нас дуже важлива співпраця з професійним училищем, яка, сподіваюся, буде успішною», – говорить Валерій Тищенко.

«Ми завжди намагалися навчати такі робітничі кадри, які б були затребувані на черкаському ринку праці і могли працевлаштуватися саме на черкаських підприємствах», - наголосив директор ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» Олександр Саюн.

фото ЧМР

Денис Сирцов

Провінція
08.09.2021 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter