Міськрада Черкас продовжила повноваження КСН до 31 грудня 2021 року

Як інформують у міськраді Черкас, депутати продовжили термін повноважень органам самоорганізації населення міста Черкаси до 31 грудня 2021 року. «За» таке рішення проголосувало 25 депутатів.
Міськрада Черкас продовжила повноваження КСН до 31 грудня 2021 року
фото ЧМР

У Черкасах діють 18 органів самоорганізації населення. Від депутатів надходили пропозиції щодо скорочення їхньої кількості до 12 або 6 і розширення функцій. Термін повноважень діючих комітетів закінчився 31 травня, його декілька разів продовжували депутати.

Окрім виконання власних повноважень, органи самоорганізації населення наділені низкою делегованих: надають жителям міста Черкаси послуги з видачі довідок та посвідчення документів громадянам за місцем проживання:

- довідка про фактичне місце проживання громадян; пояснювальна записка; довідка про спільне проживання до моменту смерті громадянина; довідка про сім’ю призовника; акти опитування сусідів; характеристики на громадян; доручення; довідки про утримання батьків дітьми, що проживають за кордоном; про потребу в твердому паливі та скрапленому газі; згода співвласників мереж водопостачання та водовідведення, мереж газопостачання на врізку в мережу.

Зараз 19 депутатів Черкаської міської ради приймають громадян в приміщеннях ОСН.

У приміщеннях 16 ОСН надано окремі кімнати для роботи дільничних інспекторів поліції, які теж доведеться закрити.

Денис Сирцов

Провінція
03.09.2021 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter