Черкаська міськрада збільшила до 500-та кількість голосів для винесення електронних петицій на розгляд сесії

500 голосів замість 250. Як інформують у міськраді Черкас, стільки голосів необхідно буде набрати на сайті міської ради для того, щоб електронна петиція була винесена на сесію. За таке рішення на засіданні 2 вересня проголосувало 27 депутатів.

Проект рішення підготувала комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту. Її голова Любов Майборода зазначила, що нині механізм петицій у Черкасах неефективний.

На підготовку рішень по петиціях департаментами та їхній розгляд на сесії витрачається багато часу, а механізм їхньої реалізації та контроль за виконанням практично відсутній.

У 2020 році на сесії було розглянуто 107 петицій, у 2021 — вже 97. На кожній сесії розглядається 8-15 петицій. Сесією міської ради за минулий рік підтримано 82% петицій, а виконано лише 5%.

Саме тому виникає необхідність збільшити кількість голосів для розгляду петицій, щоб виносити на розгляд найбільш значимі питання. Також потрібно розробити механізм контролю за їхнім виконанням.

Денис Сирцов

Провінція
03.09.2021 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter